ue flag

Robert Duda, Prezes Zarządu Śląskiej Organizacji Szkoleniowej

Robert Duda jest certyfikowanym specjalistą Google. Od 18 lat prowadzi agencję interaktywną Spozycjonowani.pl, gdzie wraz z zespołem doradza organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom w zakresie marketingu i komunikacji internetowej. Przez lata zrealizował wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 30 000 000zł. Pomaga skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów oraz do zwiększania sprzedaży. Wśród setek firm i marek, dla których pracował z zespołem można wymienić m.in. Bundesliga International GmbH, Gaspol, Volkswagen, Najwyższa Izba Kontroli, Marko, GreenVelo, ExorigoUpos, BMW, Uniwersyste Śląski, PEKAES, Saint-gobain, Województwo Śląskie, Prevac, Miasto Tarnów, CTL Logistics, GPW, InterTrade, Artera, Ustronianka i inne.

Specjalizuje się w wykorzystywaniu narzędzi Google, w tym Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Data Studio oraz SEO i Content Marketingu. Uczestniczy w wielu interesujących projektach marketingowych o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Dzieli się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych. Jest pomysłodawcą i dyrektorem Śląskiej Akademii Handlu Internetowego. Autor i koordynator projektu Polska Regionalna Gospodarka Cyfrową, realizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju. Robert Duda jest także autorem książek, ebooków i kursów online, gdzie dzieli się swoją wiedza marketingową oraz wieloletnim doświadczeniem z zakresu digidal marketingu i zarzadzania sprzedażą przez Internet. 

Jest absolwentem Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuje na sali szkoleniowej aby także w warstwie metodycznej zapewnić uczestnikom szkoleń najwyższą jakość i skuteczność w procesie usługi edukacyjnej. 

Robert na co dzień realizuje także autorski projekt edukacyjny “SUKCES W INTERNECIE” poprzez szkolenia, kursy i doradztwo w zakresie marketingu internetowego. Jako Prezes Zarządu realizuje projekty rozwojowe w ramach Śląskiej Organizacji Szkoleniowej, organizacji posiadającej certyfikację DEKRA, która potwierdza spełnione Standardy Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0.

Trener w Śląskiej Organizacji Szkoleniowej.

WSZYSTKIE RELACJE

Europejskiego Forum Przyszłości

ue info