ue flag

Joydeep Roy, Przedstawiciel Konsulatu Honorowego RP w Kalkucie.

Pan Joydeep Roy od 2006 roku jest Głównym Urzędnikiem Konsularnym Konsulatu Honorowego RP w Kalkucie w Indiach, którego celem jest promowanie, rozwijanie i wzmacnianie relacji między Polską a Bengalem Zachodnim (Indie). Za pośrednictwem Konsulatu Honorowego Pan Joydeep Roy organizuje, koordynuje i wspiera wszystkie Polskie Misje Biznesowe, Delegacje Ministerialne, wizyty Ambasadorów RP w Indiach oraz innych Urzędników Ambasady RP w New Delhi. Aby zapewnić stały poziom zaangażowania podczas tej pandemii, zorganizował kilka ważnych Webinariów z udziałem różnych polskich dyplomatów, ekspertów z Polski i Indii.

Pan Joydeep Roy odegrał kluczową rolę podczas trzech delegacji polskiego biznesu, które uczestniczyły w Bengal Global Business Summit (BGBS) w 2017, 2018 i 2019 w Kalkucie. Wszystkim tym delegacjom kierowali ministrowie wyższego szczebla z Polski. Pan Joydeep odegrał również kluczową rolę w zorganizowaniu udanej wizyty polskiej delegacji na bengalskim konklawe biznesowym, która odbyła się w Digha (Bengal Zachodni) w grudniu 2019 r.

Pan Joydeep uczestniczył jako Członek wysokiej władzy Delegacji Bengalu Zachodniego podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) w 2017, a następnie jako Prelegent na EEC w 2018 w Katowicach. Zajmował się również pomocą i wsparciem wizyty ówczesnego premiera RP Donalda Tuska we wrześniu 2010 r. w Bangalore w Indiach.

Pan Joydeep aktualnie prowadzi własną firmę konsultingową: JR Advisory Services, która koncentruje się na public relations, doradztwie korporacyjnym i biznesowym. Doradza firmom, instytucjom – zarówno na poziomie państwowym, jak i krajowym. Mając ponad 35-letnie wielowymiarowe doświadczenie zawodowe i wiedzę specjalistyczną, był zaangażowany w kilka ważnych projektów w różnych obszarach – w tym w Izbach Handlowych/Stowarzyszeniach Handlowo-Przemysłowych.

Jest również Sekretarzem Generalnym Organizacji Przedsiębiorców (EO) Kalkuta, która jest częścią globalnego zespołu przedsiębiorców peer-to-peer (EO) z 200 oddziałami w 60 krajach. EO składa się z ponad 15 000 członków, z których wszyscy są odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami i zazwyczaj liderami w swojej dziedzinie biznesu. Z EO Pan Joydeep jest związany od 2004 roku.

Pan Joydeep jest założycielem Klubu Koneserów Słodu, który jest prywatną inicjatywą dającą szansę spróbowania, docenienia i cieszenia się jednymi z najlepszych słodów produkowanych na całym świecie. Brytyjski Zastępca Wysokiego Komisarza we wschodnich Indiach jest „Głównym Patronem” tego Klubu, a Członkowie mogą do niego dołączyć tylko za zaproszeniem.

Pan Joydeep posiada tytuł magistra administracji publicznej, dyplom studiów podyplomowych z zakresu public relations, dyplom z psychologii przemysłowej oraz krajowy certyfikat nadzoru. Pan Joydeep dzieli się swoim doświadczeniem, wykładając m.in. na takie tematy jak „Motywacja” czy „Public Relations”

WSZYSTKIE RELACJE

Europejskiego Forum Przyszłości

ue info