ue flag

Jakub Nagórski, Head of venture building, co.brick

Head of venture building w co.brick. Odpowiedzialny za tworzenie akceleratora i budowę lokalnego ekosystemu startupwego. Mentor od lat wspierający startupy na różnych etapach rozwoju.

Co-founder i CEO w grupie Spindigital.pro – podmiocie zrzeszającym dwie agencje marketingowe, software house, platformę wymiany wiedzy między przedsiębiorcami i akcelerator srtartupowy. Co-founder i członek Rady Nadzorczej w Abyss Glass, start-upie rozwijającym technologię smart mirrors. Jako współwłaściciel agencji kreatywnej, od ponad 12 lat tworzy kampanie marketingowe, personal brandingowe i employer brandingowe dla podmiotów o różnym zasięgu – od małych firm regionalnych, przez samorządy po międzynarodowe korporacje.

Regularnie występuje jako prelegent na eventach związanych z marketingiem i mediami społecznościowym na terenie całej Polski.
Publikuje i komentuje w mediach branżowych, lokalnych i regionalnych. Był członkiem Rady Konsultacyjnej w ramach starań Katowic o tytuł Europejskiej Stolicy Młodzieży 2015, doradzając w obszarze działań marketingowych kierowanych do młodych ludzi.

Od 2013 roku koordynator i inicjator katowickich Czwartków Social Media – regionalnej odsłony ogólnopolskiego cyklu spotkań integrujących ludzi z branży mediów społecznościowych. W październiku 2013 otrzymał tytuł Absolwenta z Pasją Uniwersytetu Śląskiego. Był również nominowany przez portal NaszeMiasto.pl do tytułu katowiczanina roku. Trzykrotnie nominowany do prestiżowej nagrody branży marketingu i PR – Protony. Laureat Złotego Lauru Umiejętności i Kompetencji przyznanego za wspieranie ozwoju młodej przedsiębiorczości.

WSZYSTKIE RELACJE

Europejskiego Forum Przyszłości

ue info