ue flag

Adam Misa, Właściciel Agencji Public Relations INTRO PR

Doradca marketingowy i PR, właściciel agencji public relations INTRO PR, certyfikowany doradca Facebook i Instagram. 

Od ponad 20 lat zajmuje się kreowaniem wizerunku firm i instytucji. Jako wydawca i dziennikarz związany był z redakcjami prasy, radia, telewizji i portali internetowych, przez 7 lat pełnił również funkcję rzecznika prasowego w urzędzie powiatowym. 

Specjalizuje się w nowoczesnych mediach i ich wykorzystaniu w skutecznej promocji firm. Certyfikowany doradca Facebook i Instagram, wie jak prowadzić skuteczne kampanie reklamowe w największych i najbardziej popularnych na świecie serwisach społecznościowych! 

Z wykształcenia politolog, od 10 lat prowadzi własną agencję INTRO PR. Finalista konkursu „PRotony 2014″ w kategorii innowacyjnych projektów komunikacyjnych. Certyfikowany trener i dyrektor regionalny (Region Śląski) w największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych BNI.

Jest certyfikowanym specjalistą Facebooka. Zrealizował ponad 1200 kampanii na Facebooku. Wartość przeprowadzonych kampanii to prawie 500 tysiecy złotych. Jego Klienci wygenerowani sprzedaż na poziomie ponad 7 milionów złotych.

Trener w Śląskiej Organizacji Szkoleniowej.

WSZYSTKIE RELACJE

Europejskiego Forum Przyszłości

ue info